O nás

 Sunrise Group s.r.o. je spoločnosť zameraná na výrobu a distribúciu drevených paliet pre rôzne oblasti priemyselnej výroby. Naša firma ponúka široký sortiment paliet v rôznych rozmeroch a vyrobených z kvalitného dreva z transparentných zdrojov. Vyrábame palety s dôrazom na kvalitu a presnosť, aby sme zabezpečili bezpečnú manipuláciu a skladovanie tovaru pre našich zákazníkov. Všetky naše palety sú vyrobené podľa medzinárodných noriem a sú vhodné pre export do krajín, ktoré vyžadujú tepelné ošetrenie dreva IPPC ( podľa normy ISPN 15 )

  • Výroba drevených paliet rôznych rozmerov - ponúkame výrobu drevených paliet pre rôzne oblasti priemyselnej výroby, vrátane špeciálnych rozmerov na požiadanie zákazníka.
  • Výroba tepelne ošetrených IPPC paliet - poskytujeme aj výrobu paliet, ktoré sú tepelne ošetrené v súlade s normami IPPC (International Plant Protection Convention), čo zaručuje bezpečnosť pre medzinárodnom obchode. 
  • Doprava paliet od malých množstiev až po kamiónovú prepravu. 
  • Ponuka certifikovaných EUR UIC alebo EUR EPAL paliet za najlepšie ceny na trhu.

 Naša firma Sunrise Group s.r.o. má dlhoročnú históriu v oblasti výroby a dodávok drevených paliet pre priemyselné podniky. Začali sme ako malý rodinný podnik v roku 2009 a postupne sme sa vypracovali na jedného z najväčších výrobcov drevených paliet na Slovensku. V začiatkoch sme sa zameriavali hlavne na výrobu a dodávky paliet pre lokálnych zákazníkov v okolí nášho sídla. S postupujúcim časom sme však rozšírili svoje pôsobenie a začali sme spolupracovať s väčšími priemyselnými podnikmi po celom Slovensku. Naše palety sa používajú v oblasti automotive priemyslu, stavebníctve, chemickej produkcie a pod.

  • Založenie firmy: Firma bola založená v roku 2009 ako rodinný podnik s cieľom vyrábať a dodávať drevené palety pre priemyselné podniky v okolí.
  • Rozšírenie výroby: V roku 2018 sme investovali do nového výrobného závodu a v roku 2023 sme rozšírili svoju výrobu o tepelné ošetrenie drevených paliet podľa normy IPPC, čo nám umožnilo poskytovať naše produkty pre vývoz do krajín kde je to vyžadované.